Maliny 2015 rozdane, czyli pożegnanie klas III

0

Tak się trudno rozstać, ale nadszedł dzień pożegnania klas trzecich z Gimnazjum Nr 5. Jak wypadło podsumowanie roku szkolnego: czy spełniliśmy pokładane w nas nadzieje, czy wynieśliśmy wiedzę, umiejętności, doświadczenie, przyjaźnie, które pomogą nam w dalszej drodze przez życie?W części oficjalnej pan dyrektor Dariusz Malinowski w krótkim wystąpieniu pogratulował uczniom dotarcia do tak radosnego momentu, jakim jest otrzymanie świadectwa ukończenia szkoły, a także życzył sukcesów w szkole średniej. Wychowawcy rozdali nagrody i wyróżnienia uczniom z wysokimi wynikami w nauce oraz tym, którzy zaznaczyli swoją obecność szczególnym zaangażowaniem na rzecz naszej szkoły.


I wreszcie nastał moment szczególnie wyczekiwany – wręczenie statuetek Lidera Klas Trzecich i Lidera Szkoły. Lider to ktoś, kto nie tylko osiąga doskonałe wyniki w nauce, ma wzorowe zachowanie oraz frekwencję, ale również angażuje się w sprawy szkolne, służy swoją pomocą innym i jest po prostu bardzo lubiany. Te dwa zaszczytne tytuły trafiły w ręce jednej osoby – uczennicy klasy III a Justyny Możejko. Gratulujemy!


Ogromną niespodzianką dla wszystkich było wręczenie prestiżowych „Malin”, czyli nagród w aż 12 kategoriach. Nie wszyscy byli szczęśliwi, że znaleźli się w tym rankingu, bo można było zwyciężyć w gronie „Młodych gniewnych”, „Wizytatorów” czy „Szwajcarskich zegarków”…
A nominowani do tytułu „Szwajcarskich zegarków” tak uwielbiają szkołę, że na spotkanie z nią, niemal każdego dnia, potrzebują więcej czasu niż przeciętny gimnazjalista. Z reguły zajmuje im to tyle minut, godzin…, że gdy przybywają, zastają zamknięte drzwi, ale nie przeszkadza im to, bo dopiero wtedy mają WEJŚCIE. Na szczęście można było wyróżnić się również w kategorii „Mistrz pióra”.I kiedy nadszedł moment zakończenia uroczystości, trudno było uwierzyć, że to już, że od tej chwili spotykać będziemy się sporadycznie, może wcale. Ale wspomnienia spędzonych razem dni zostaną przecież z nami na zawsze.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here