ZABAWY NA DMUCHANYM ZAMKU

0

W naszym przedszkolu bardzo wesoło rozpoczął się rok szkolny 2015/2016.

W dniu 3 września na wszystkich naszych przedszkolaków, w ogródku przedszkolnym czekała miła niespodzianka – dmuchany zamek.
Dzieciom bardzo spodobała się zabawa na nim, bowiem skokom i figlom nie było końca. Każda grupa miała okazję wyskakać i wyszaleć się do woli. Jak się okazało zamek spodobał się nie tylko Naszym Przedszkolakom, ale i dzieciom spoza przedszkola, które zostały zaproszone przez Panią Dyrektor. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić przyjemność i radość zarówno Naszym przedszkolakom, jak i wszystkim innym dzieciom, które odwiedziły tego dnia Nasze Przedszkole.
To było miłe, radosne i pełne uśmiechu rozpoczęcie roku szkolnego.

Opr. N. Jurczykowska

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here