Włamywacz zatrzymany. 3 zarzuty dla 29-latka z Raciborza

0

Raciborscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 29-latka podejrzanego włamanie i kradzież.W dniu 20/21 sierpnia br. w Raciborzu przy ul. Opawskiej miało miejsce włamanie do do urządzenia wymiennika pieniędzy wbudowanego w ścianę i kradzież pieniędzy znajdujących się w kasecie wewnątrz.

W wyniku podjętych działań kryminalnym udało się ustalić i zatrzymać sprawcę, którym okazał się 29- letni mieszkaniec Raciborza. Mężczyzna został zatrzymany 9 września i trafił do aresztu.

- reklama -

Jak się okazało nie było to jedyne przestępstwo popełnione przez zatrzymanego. Jak ustalili śledczy  29-letni raciborzanin w nocy z 2/3 sierpnia br. na ulicy Ocickiej włamał się do zniczomatu, skąd również dokonał kradzieży pieniędzy. Kolejną kradzież z włamaniem mężczyzna popełnił w nocy z 2/3 września br. na ulicy Rudzkiej włamując się do urządzenia – wymiennika pieniędzy. Łącznie 29-latek swoim przestępczym procederem spowodował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Od raciborskich śledczych usłyszał 3 zarzuty kradzieży z włamaniem za co grozi mu nawet 10 lat pobytu w więzieniu.

/d/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here