Wacławczyk przeprasza, prostuje i dziękuje Lenkowi

14

– Przepraszam za grasującego w Ocicach tajemniczego Yeti, który najwyraźniej wkradł się do Pańskiego domu i nadawał z Pańskiego IP swoje przesłania do Narodu – ironizuje radny w odpowiedzi na wezwanie prezydenta do przeprosin.

List otwarty szefa RSS NaM do prezydenta Lenka:

- reklama -

Po 16-krotnym przeczytaniu Pańskiego oświadczenia składającego się z 5839 liter i ponad 800 słów… niestety nie jestem w stanie stwierdzić, co właściwie chciał Pan w nim przekazać, ani też nie znalazłem wskazania, co konkretnie miałbym sprostować i za co chciałby Pan otrzymać przeprosiny.

Niemniej jednak chciałbym:

1. Przeprosić za grasującego w Ocicach tajemniczego Yeti, który najwyraźniej wkradł się do Pańskiego domu i nadawał z Pańskiego IP swoje przesłania do Narodu w czasie kampanii prezydenckiej

2. Sprostować i przeprosić za to, że nigdy publicznie nie użyłem wobec Pana i Pańskich współpracowników pojęć takich jak (cytuję za Pańskim oświadczeniem): „marionetka, pinokio, cwaniaczki bez moralnego kręgosłupa, klika, mafia” (koniec Pańskiego cytatu).

3. Przeprosić za to, że nie wyemigrowałem jeszcze z Raciborza, chociażby spływając z betonowej przystani nad Odrą. Proszę jednak o zrozumienie i łagodny wymiar kary, gdyż nawet profesjonalni kajakarze mają problem z tym, by z niej skorzystać.

Jednocześnie, pragnę:

1. Podziękować za Pańską niestrudzoną i skuteczną walkę z raciborskim bezrobociem, poprzez przyjmowanie do pracy byłych członków naszego stowarzyszenia

2. Podziękować za to, że poświęca Pan swój cenny czas na organizowanie konferencji prasowych, dzięki którym nie musimy zapraszać już do Raciborza Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Mniemam, że pozytywnie wpływa to na oszczędności w miejskim budżecie.

Z poważaniem:

Dawid Wacławczyk
prezes RSS Nasze Miasto

publ. /ps/

 ———————————————————

zobacz także:

Prezydent ma dość insynuacji i niepopartych dowodami oskarżeń, stąd wchodzi na drogę prawną z Anną Ronin. To samo czeka Dawida Wacławczyka, o ile ten nie odwoła swoich słów w określonym czasie.

 

- reklama -

14 KOMENTARZE

  1. Panie Wacławczyk – na kolana przed Panem Prezydentem Dobrodziejem.Umyj swoje ręce jak chcesz Swojego dobrodzieja w rękę pocałować.Za klasykiem powiem „spieprzaj dzia..”

  2. Dawid zrobiłeś z siebie kretyna ponieważ twoja postawa i oświadczenie są nieadekwatne ani do zarzutów jakie wy stawiacie prezydentowi, ani do zarzutów jakie prezydent stawia wam. Sytuacja jest śmiertelnie poważna a ty pajacujesz.

  3. proszę nie obrażać naczelnika państwa. większość obywateli głosowała za zmianami. i tu w raciborzu zrobimy też porządki personalne . wszystko w swoim czasie jak powiedział Ojciec Dyrektor. dopadnie was ręka sprawiedliwości i rozliczeni zostaną wszyscy z PO

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here