Elżbieta Biskup odwołana ze stanowiska dyrektora MDK

3

Szefowa Młodzieżowego Domu Kultury miała powierzone stanowisko do 30 czerwca 2016 roku. Złożyła na ręce starosty rezygnację, w związku z czym będzie pełnić obowiązki jedynie do końca 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Elżbieta Biskup zarządzała placówką od 2000 roku. 

 

- reklama -

 

– Odwołuje się ze stanowiska pełniącej obowiązki dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu przy ul. Stalmacha 12 Panią Elżbietę Biskup z powodu złożenia przez wyżej wymienioną rezygnacji z tegoż stanowiska za  trzymiesięcznym wypowiedzeniem, ze skutkiem na dzień 29 lutego 2016r.

Uchwałą Nr 39/160/2015 w dniu 27 sierpnia 2015 r. Zarząd Powiatu Raciborskiego powierzył Pani Elżbiecie Biskup stanowisko pełniącej obowiązki dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu od dnia 1 września 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. Pani Elżbieta Biskup w dniu 30 listopada 2015 r. złożyła na ręce Starosty Raciborskiego rezygnację z funkcji j.w. W świetle powyższego Zarząd Powiatu Raciborskiego ma obowiązek odwołać nauczyciela dyplomowanego – Panią Elzbietę Biskup ze stanowiska pełniącej obowiązki dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu przy ul. Stalmacha 12, za trzymiesięcznym wypowiedzeniem, który upłynie 29 lutego 2016 r. – czytamy w uchwale zarządu powiatu raciborskiego.

- reklama -

3 KOMENTARZE

 1. Hola hola, tytuł brzmi „ODWOŁANA”, a w tekście jest „ZREZYGNOWAŁA”. róznica taka jak między dostać po ryju i dać po ryju. Może dziennikarz powinien iść jeszcze raz do szkoły?

 2. Czego nie rozumiesz? Przeczytałeś tekst czy tylko nagłówek? Przeczytaj zanim zaczniesz się mądrzyć.

  [i]Pani Elżbieta Biskup w dniu 30 listopada 2015 r. złożyła na ręce
  Starosty Raciborskiego rezygnację z funkcji j.w. W świetle powyższego
  Zarząd Powiatu Raciborskiego ma obowiązek odwołać nauczyciela
  dyplomowanego – Panią Elzbietę Biskup ze stanowiska pełniącej obowiązki
  dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury[/i]

  Wyraźnie jest napisane: złożyła rezygnację, starostał ją odwołał. Takie to skomplikowane?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here