Zapaśnicy na spotkaniu bożonarodzeniowym u prezydenta Dudy

0

Podczas spotkania prezydent Andrzej Duda podziękował w imieniu Polaków za ciężką pracę i wielki wysiłek, pogratulował wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy osiągnęli sukces, tytuły i medale.

Grzegorz Pieronkiewicz, prezes Polskiego Związku Zapaśniczego, trenerzy kadry olimpijskiej kobiet i stylu wolnego Krzysztof Ołenczyn i Jusup Abdusalamov oraz medaliści Igrzysk Europejskich w Baku: Katarzyna Krawczyk, Iwona Matkowska, Radosław Marcinkiewicz i  Magomiedmurad Gadżyjew uczestniczyli w Pałacu Prezydenckim w spotkaniu bożonarodzeniowym prezydenta Andrzeja Dudy z polskimi sportowcami.

- reklama -

 

 – Dziękuję za ten dobry rok, bardzo dziękuję za tę wielką pracę, którą dla Polski realizujecie i radość, którą wszystkim przynosicie – mówił prezydent. Andrzej Duda przypomniał również, jak ważny będzie dla sportowców nadchodzący 2016 rok z racji zaplanowanej od 5 do 21 sierpnia największej i najbardziej prestiżowej imprezy czterolecia – Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Głowa państwa wyraziła nadzieję, że start naszej reprezentacji na olimpiadzie przyniesie rodakom wiele niezapomnianych emocji i pokaźny dorobek medalowy. Na zakończenie spotkania prezydent przekazał zaproszonym sportowcom, trenerom i działaczom oraz ich rodzinom najlepsze życzenia świąteczne i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.

 

 Źródło: MKZ Unia Racibórz

 publ. /ma/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here