
Po kontroli kilku salonów gier w Raciborzu policjanci wraz z celnikami z Rybnika ujawnili dwa automaty do gier hazardowych, które funkcjonowały nielegalnie.Wspólne działania policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą z Raciborza oraz celników z Urzędu Celnego w Rybniku były ukierunkowane na zwalczanie nielegalnej działalności hazardowej. Podczas działań stróże prawa skontrolowali lokale, w których znajdowały się automaty do gier. Mundurowi sprawdzali ich pochodzenie i legalność oraz posiadane zezwolenia. W jednym z salonów gier przeprowadzono gry kontrolne, w trakcie których niezbicie wykazano, że w lokalu odbywają się nielegalne gry hazardowe. Celnicy zabezpieczyli w sumie dwa nielegalne urządzenia. Każdy z automatów został sprawdzony i przewieziony do magazynu Urzędu Celnego w Rybniku. Organizatorom procederu grozi kara do lat 3 więzienia oraz kara administracyjna w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych.
publ./ic/














![Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece [ZDJĘCIA] Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/bogdan-tkaczuk.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




![Zakład Karny z Raciborza wygrał siatkarski turniej służb mundurowych [ZDJĘCIA] Zakład Karny z Raciborza wygrał siatkarski turniej służb mundurowych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/turniej-siatkowki-sg.jpg)





