Zakończenie roku szkolnego w raciborskim CKZiU nr 1

0

Na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyło się zakończenie roku szkolnego 2015/2016 CKZiU nr 1. Podczas uroczystości nagrodzono Grzegorza Swobodę – laureata Trzeciej Edycji Programu TalentowiSKO. Zobacz fotorelację. 

24 czerwca  na terenie całego kraju odbywają się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2016/2016. Raciborskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 zorganizowało uroczystość na Zamku Piastowskim. Wydarzenie rozpoczęło wprowadzenie sztandaru oraz  odśpiewanie hymnu narodowego. Następnie odbyły się podziękowania i wręczenie listów gratulujących.

- reklama -

 

 

Ważny elementem tej uroczystości było wręczenie symbolicznego czek o wartości 1.500 zł oraz dyplomu Grzegorzowi Swobodzie,  uczniowi  CKZiU nr 1 w Raciborzu. Grzegorz jest  laureatem Trzeciej Edycji Programu TalentowiSKO. Z rąk przedstawiciela raciborskiej placówki Banku Spółdzielczego otrzymał nagrodę. Jest to z pewnością wielkie wyróżnienie dla samego laureata oraz dla Banku Spółdzielczego w Raciborzu, który jako jedyny w regionie wspiera i docenia talenty. 

 

 

/jk/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here