
29 i 30 lipca odbędzie się 13. edycja największego darmowego festiwalu reggae w kraju. Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim.
- reklama -
Do dyspozycji gości będzie pole namiotowe. Muzyka będzie grać z dwóch scen – głównej koncertowej oraz sceny Sound Systemowej.

Program festiwalu:
29.07.2016 (Piątek)
Pozyton Sound
Shashamane
Vavamuffin
Tabu
Zion Train (UK)
Hlobosz Hlobosz
30.07.2016 (Sobota)
Region
Roots Rockets
Bez Jahzgh
Habakuk
Mesajah
Grubson
Dancehall Masakrah

/j/
- reklama -




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)

![Koncert Julii Georges na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] julia georges voltage](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/08/julia-georges-voltage.jpg)




