Infokioski pomogą szukać pracy bezrobotnym w powiecie raciborskim

0
infokiosk

Urządzenia zostaną zainstalowane  w gminach powiatu raciborskiego, w gminie Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik oraz w Urzędzie Miasta w Raciborzu.

- reklama -

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wystąpił z wnioskiem do Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej o przyznanie dodatkowych środków rezerwy Funduszu Pracy na finansowanie systemu teleinformatycznego i technologii cyfrowych. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym tutejszy urząd pracy zakupił 10 infokiosków. Za ich pomocą osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy będą miały możliwość  dostępu do ofert pracy publikowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu z możliwością ich wydruku.

Infokioski zostaną zainstalowane  w gminach powiatu raciborskiego, w gminie Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik oraz w Urzędzie Miasta w Raciborzu. Ponadto Infomat stanie w Starostwie Powiatowym w Raciborzu oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu.

Urządzenia będą pomocne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zamieszkałych na terenie gmin powiatu raciborskiego, które nie mają dostępu do internetu.

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here