Wygraj bilet na Maraton Horrorów w Kinie Helios

Nie masz planów na piątkowy wieczór? Kino Helios w Kędzierzynie- Koźlu zaprasza na Maraton Horrorów! U nas wygrasz zaproszenie! 

- reklama -

13 stycznia o godzinie 23:00 kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie- Koźlu zaprasza na pełną strachu ucztę filmową. Na początek premierowy pokaz długo wyczekiwanego horroru AUTOPSJA JANE DOE. Dalej, tuż po premierze, przerażająca [email protected], potem jeszcze SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI i na koniec DARK HOUSE.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony zostanie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Do zdobycia 2 pojedyncze  zaproszenia na maraton. Aby wygrać należy podać imię i nazwisko aktorki, która wcieliła się w postać Jane Doe w filmie Autopsja Jane Doe. Odpowiedź należy wysłać do piątku 13 stycznia do godziny 13.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Strach.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą najciekawszej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here