Posłowie Platformy Obywatelskiej czują się zagrożeni autorytarnymi rządami PiS?

gabriela lenartowicz

Reprezentująca ziemię raciborską Gabriela Lenartowicz na Facebooku publikuje list gończy za sobą, zaś inni posłowie ze Śląska nagłaśniają kryzys sejmowy, nielegalny budżet oraz groźby ministra Błaszczaka kierowane pod adresem opozycji.

- reklama -

Izabela Leszczyna, Wojciech Król i Marek Wójcik, śląscy posłowie Platformy Obywatelskiej, w poniedziałek 16 stycznia o godz. 12:00 w biurze regionu śląskiego PO (ul. 3 Maja 17/2, Katowice) organizują konferencję prasową. W jej trakcie zamierzają nagłośnić, jak z ich perspektywy wyglądały wydarzenia ostatnich dni, kiedy to rotacyjnie okupowali mównicę sejmową. Tematami będą: kryzys sejmowy, nielegalny budżet oraz groźby ministra Błaszczaka kierowane pod adresem opozycji.

W mijającym tygodniu osiągnięto porozumienie i sejm wznowił działalność, ale sytuacja wciąż jednak jest poważna. Opozycja cały czas czuje się chyba zagrożona, czego wyrazem może być m.in. list gończy opublikowany rzez poseł Gabrielę Lenartowicz na jej facebookowym profilu.

/ps/

facebook.com/lenartowicz.gabriela

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Lenartowicz niech ujawni faktury za remont swojego biura poselskiego na mieniu spółdzielczym. Także dokumenty związane z wynajęciem lokalu jak i zakupy związane z wyposażeniem lokalu. Kto za to zapłacił i ile – chcemy wiedzieć. Więc niech się nie kreuje na ofiarę PiSu ktoś, kto zataja dokumenty.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here