Weekend premier w Kinie Helios. Wygraj wejściówki

Najbliższy weekend to gratka dla kinomaniaków. Czeka na Was nagradzany La La Land czy chwile śmiechu z filmami Dlaczego on oraz Baleriną. U nas masz szansę zdobyć wejściówki na premiery!

- reklama -

Od 20 stycznia Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na dużą dawkę premierowych hitów! Wyświetlone zostaną:  La La Land czyli Emma Stone i Ryan Gosling w znakomitym musicalu nagrodzony 7 Złotymi Globami! Balerina animacja która rozbawi i wzruszy naprawdę wszystkich. Chwilę komediowego wytchnienia zapewni film Dlaczego on? Dla poszukujący mocniejszych wrażeń, najnowszy film M. Night Shyamalan Split z Jamesem McAvoy’em w roli głównej.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Do zdobycia 2 pojedyncze  zaproszenia na wybraną premierę w dniach 21-22.01.17. Aby wygrać należy podać datę światowej premiery filmu La La Land. Odpowiedź należy wysłać do piątku 20 stycznia do godziny 15.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Premiera.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here