Czwarte urodziny Akademii Fitness

Akademia Fitness Racibórz

W najbliższą sobotę, 28 stycznia, Akademia Fitness świętować będzie swoje 4 urodziny. W programie m.in.: bezpłatne zajęcia, konsultacje z dietetykiem, zdrowy poczęstunek.

Wspólne świętowanie z okazji 4 urodzin Akademii Fitness już w sobotę, 28 stycznia. Wśród atrakcji na przykład: darmowe zajęcia: Aktywni 50+, Joga, Aerobic Ball, Latino Dance, TRX, FIT-MIX, Zdrowy Kręgosłup, czy też ABT oraz konsultacje z trenerem personalnym, dietetykiem i zdrowe przekąski. Ponadto w programie wykład fizjoterapeutki Agaty Szczepanik pt. „Rozejście mięśni brzucha po ciąży”, który rozpocznie się o godz. 11:00.

- reklama -
Akademia Fitness
Colorful birthday background with balloons and empty paper

Pierwsza część imprezy przebiegnie pod znakiem aktywności fizycznej, zaś wieczorem After Party, podczas którego będą podziękowania i wyróżnienia przyznane klubowiczom. Zostanie również podsumowana charytatywna akcja „Zakrętki dla Kuby”.

– Na urodziny zapraszamy zarówno naszych stałych klubowiczów, jak i nowe osoby. To dobra okazja by poznać nasz klub od środka, zapoznać się z naszymi zajęciami i poczuć naszą domową, fitnessową atmosferę. W tym dniu oczywiście nie zabraknie urodzinowego szampana i pysznego tortu – zapraszają do wspólnego świętowania Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here