Wygraj zaproszenie na filmowy poranek w kinie Helios

Poranek Bob

W każdą niedzielę kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na zimowe poranki z Bobem Budowniczym. Kolejne spotkanie już 29 stycznia o godz. 10:30.

Projekcję zimowych poranków z Bobem Budowniczym poprzedzają atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej: od godziny 10:00 do 14:00 kino zaprasza do magicznego kącika, gdzie na dzieci czekać będą animatorki z Agencji Artystyczno – Eventowej BAILANDO, a także mnóstwo zabaw i atrakcji. Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków może liczyć na wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

- reklama -

Poranek BOB

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Zwycięzca otrzyma zaproszenie na zimowy poranek z Bobem Budowniczym. Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jak brzmi tytuł bajki Bob Budowniczy w wersji angielskiej. Odpowiedź należy wysłać do piątku 26 stycznia do godziny 23.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości wpiszcie: Bob Budowniczy.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które udzielą jako pierwsze poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here