Krzysztof Zalewski wystąpi na Końcu Świata

krzysztof zalewski koniec swiata raciborz

3 marca Przystanek Kulturalny Koniec Świata rozpocznie cykl koncertów pod nazwą Alternatywna Wiosna. Jako pierwszy wystąpi Krzysztof Zalewski.

3 marca o godz. 20:00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata wystąpi Krzysztof Zalewski wraz z zespołem. Będzie promował swoją najnowszą płytę pt. „Złoto”. Wstęp: 40/ 45 zł w dniu koncertu. Ilość miejsc ograniczona.

- reklama -

Krzysztof Zalewski urodził się w 1984 roku w Lublinie. Jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Szerszej publiczności dał się poznać w 2002 roku, podczas występów w programie telewizyjnym „Idol”.

Zwycięstwo w talent show pozwoliło mu wydać debiutancki album pt. „Pistolet”. Następne lata nie były dla niego jednak zbyt przychylne, współpracował z innymi artystami, a nawet wystąpił w filmie („Historia Roja”). Po wieloletniej przerwie powrócił w 2013 roku z nowym albumem „Zelig”, który cieszył się dużą popularnością. W listopadzie 2016 roku światło dzienne ujrzała jego płyta „Złoto”.

Nowy album Krzysztofa Zalewskiego zrodził się z potrzeby jak najczęstszego kontaktu z publicznością. Album „Złoto” zawiera takie przeboje „Miłość, miłość” ( z Natalią Przybysz) czy „Luka” .

W muzycy Zalewskiego słychać pełny wachlarz emocji i muzycznych wrażeń, które razem układają się w zaskakująco spójny złoty środek. I choć jest to autorska płyta artysty, podczas prac w Tonn Studiu wsparli go swoim realizatorskim doświadczeniem Bartek Królik, Marek Piotrowski, Andrzej Smolik, Bartosz Mielczarek, Krzysztof Tonn, Maciej Staniecki i Robert Szczytowicz. O świetnej sekcji rytmicznej – Andrzej Markowski (basista jest też współautorem kilku utworów) / Bolek Wilczek – nie wspominając.

„Złoto” jest na pewno najbardziej osobistą, a zarazem najbardziej przystępną i przebojową płytą Krzysztofa Zalewskiego. To taki materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here