
Do 20 lutego można składać prace w konkursie plastycznym o tematyce walentynkowej.
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprasza do udziału w powiatowym konkursie plastycznym pod nazwą „Moja Walentynka”, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz szkół i ośrodków specjalnych powiatu raciborskiego.
Zadaniem jest wykonanie pracy o tematyce walentynkowej dowolną techniką płaską o maksymalnym formacie 50×70 cm. Termin składania prac: 20 lutego.
- reklama -

oprac. /kp/
- reklama -





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









