Seminarium z Marcinem „Różalem” Różalskim w Raciborzu

maricn rozal rozalski lamator raciborz

Marcin Różalski, jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników polskiej sceny MMA, będzie gościem Klubu Łamator. W seminarium, którego tematem będzie technika walki w stójce, może wziąć udział każda chętna osoba.

Klub Łamator zaprasza wszystkich chętnych na seminarium z Marcinem Różalskim, jednym z najbardziej charyzmatycznych zawodników polskiej sceny MMA (mieszanych sztuk walki), byłym mistrzem świata organizacji ISKA i WKA w formule K-1. Spotkanie odbędzie się 4 marca w godz. 9:00-11:00 oraz 15:00-17:00 na sali zapaśniczej MKZ Unia w Raciborzu przy ul. Staszica 20. Tematem będzie technika walki w stójce. Udział kosztuje 40zł.

- reklama -

Na seminarium nastąpi wręczenie wylicytowanych koszulek z firmy Czarny Rycerz, na których Różal złożył swój autograf. Dochód z licytacji jednej z nich zostanie przeznaczony na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Raciborzu, a z drugiej na cel wskazany przez zwycięzcę. Koszulki wręczy osobiście Marcin Różalski na zakończenie seminarium w Raciborzu o godz. 17:00.

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here