Hit w Krajowej Lidze Zapaśniczej. Unia powalczy o srebro

zapasy mkz unia racibórz

Niezwykle emocjonująco zapowiada się ostatni mecz zapaśników Unii. W Arenie Rafako zmierzą się z niepokonanym  AKS-em Wrestling Team Piotrków Trybunalski.

Dziś rozpocznie się ostatnia kolejka Krajowej Ligi Zapaśniczej. W Raciborzu zmierzą się dwie dotychczas najlepsze drużyny: AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski i Unia Racibórz.

Drużyna AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski przed tygodniem zapewniła sobie tytuł drużynowego mistrza Polski. To jedyny zespół, który wygrał wszystkie spotkania. Jego gwiazdami są zapaśniczki, w tym Bułgarka Taybe Yusein, brązowa medalistka mistrzostw świata, a także Roksana Zasina, brązowa medalistka mistrzostw Europy. Silni są także zawodnicy stylu klasycznego: efektownie walczący Arkadiusz Kułynycz czy Radosław Grzybicki. Raciborska drużyna zajmuje w tabeli drugie miejsce i będzie walczyć o utrzymanie tej pozycji. W pierwszym meczu tych drużyn AKS wygrał 6:4. Jak będzie tym razem? Mecz będzie można oglądać w Arenie Rafako, a także w TVP Sport i w internecie: na SPORT ZONA i KLZ TV. Początek o godz. 17:55.

- reklama -

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here