Janusz Piechociński z wizytą w Kornicach [ZDJĘCIA]

janusz piechocinski eko okna kornice

W siedzibie Eko-Okien gościł Janusz Piechociński, były wicepremier i minister gospodarki.

W minioną sobotę w siedzibie Eko-Okien gościł Janusz Piechociński, wicepremier i minister gospodarki w latach 2012-2015. Rozmawiał z prezesem firmy, Mateuszem Kłoskiem i przedstawicielami zarządu spółki, poruszając wiele ważnych tematów, jak potencjał firmy, światowe trendy gospodarcze, szanse, jakie stoją przed krajowymi przedsiębiorstwami na arenie międzynarodowej czy zdobywanie nowych, dopiero rozwijających się rynków. Zwiedził również zakład – hale montażowe i część administracyjno-biurową.

Janusz Piechociński pozytywnie ocenia działalność firmy. Jego zdaniem Eko-Okna mocno inwestują w ludzi i są nowoczesnym przedsiębiorstwem. – To dobry, solidny kapitał polski, z szacunkiem dla kadr, ciągle innowacyjny, szukający nowych rozwiązań. Śląsk ma się czym pochwalić – ocenia. Według niego dobrym pomysłem są organizowane przez firmę spotkania dla młodzieży, które pokazują im szanse i sygnalizują, co jest istotne w życiu zawodowym. – Cieszę się, że tu przyjechałem. Nie zdążyłem jako wicepremier, jestem jako były wicepremier – mówił Janusz Piechociński.

- reklama -

Również Mateusz Kłosek był zadowolony ze spotkania i ma nadzieję, że firmie uda się skorzystać z doświadczenia gościa. – Tym bardziej, że nadal czynnie działa na rzecz polskiego eksportu i jest w tej dziedzinie ekspertem. Na pewno wykorzystamy to do dalszych działań i rozwoju naszej firmy – podsumował prezes Eko-Okien. Michał Maciejewski, dyrektor ds. sprzedaży, uważa, że obcowanie z tak ważną osobistością pomaga poszerzyć horyzonty do dalszego rozwoju w zakresie handlu eksportowego. – Udzielone wskazówki to swoista uczta dla każdego z nas. Śmiało dodam: to bodziec do nowych działań. Zaznaczymy swoją obecność na rynkach dotąd nieznanych w branży, wyznaczamy swoisty trend i szeroki horyzont rozwoju – przekonuje. W spotkaniu wzięli udział również Bronisława Harnyś, wiceprezes i dyrektor ds. finansowych oraz mecenas Michał Zientek.

fot. Aleksandra Dik
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here