Rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Moja walentynka” [ZDJĘCIA]

0
moja walentynka mdk raciborz

500 prac nadesłano na powiatowy konkurs plastyczny organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zorganizował powiatowy konkurs plastyczny pod nazwą „Moja Walentynka”, skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz szkół i ośrodków specjalnych powiatu raciborskiego. Na konkurs zgłoszono 500 prac z prawie 20 placówek.

21 lutego odbyły się obrady jury w składzie: dyrektor MDK Agnieszka Busuleanu-Jaksik, Ewa Lenard – plastyk i Joanna Marchwiak – lektor języka angielskiego w PWSZ w Raciborzu. Poniżej lista laureatów (kolejność alfabetyczna).

- reklama -

KATEGORIA SP KLASY 1-3
Blokesz Edyta lat 9 MDK Racibórz op. Agnieszka Chmielecka
Burszyk Wiktoria lat 8 MDK Racibórz op. A. Chmielecka
Hahn Julia  lat 9 MDK Racibórz op. A. Chmielecka
Jaskowski Paweł lat 8 MDK Racibórz op. A. Chmielecka
Konighaus Dominik lat  6 MOK Krzanowice op. Mariola Kandziora
Król Jakub lat 9 ZSP Kobyla op. Weronika Żymełka
Ryma Magdalena lat 8 ZSP Krowiarki op. Cecylia Jakubiec
Starzyńska Lena lat 9 MDK Racibórz op. A. Chmielecka
Świerczek Tomasz MOK Krzanowice op. M. Kandziora

Kategoria SP KLASY 4-6
Adametz Maja  lat 10 ZSO Krzanowice op. Małgorzata Humeniuk
Baranowska Oliwia lat 10 op. Danuta Dutkiewicz
Budzan  Karolina  lat 11 SP nr 15 Racibórz op. D. Dutkiewicz
Cyron Oliwia lat 11 ZSP Borucin op. M. Kandziora
Gorzalnik Emilia lat 10 ZS Krzanowice
Kuc Julia lat 13 ZSP Borucin op. M. Kandziora
Krupa Wiktoria lat 11 ZSO Krzyżanowice op. M. Humeniuk
Mruszczyk Niklas  ZSO Bieńkowice
Szebel Wiktoria lat 11 ZSP Borucin op. M. Kandziora
Sztuka Natalia ZSO Bieńkowice
Węgrzyk Agata lat 12 SP nr 15 Racibórz op. D. Dutkiewicz
Węgrzyn  Aleksandra lat 11 ZSP nr 2R op. D. Dutkiewicz
Wiącek Justyna  lat 10 ZSO Krzyżanowice op. M. Humeniuk
Woźny Milena  lat 13 MDK Racibórz op. A. Chmielecka

KATEGORIA GIMANZJUM
Adametz Mateusz lat 15 ZSO Krzyżanowice op. M. Humeniuk
Badurczyk  Ania lat 14 MDK Racibórz op. A. Chmielecka
Gajda Sandra  lat 16 ZS Krzanowice op. Aleksandra Osadnik
Herok Julia  lat 13 MDk Racibórz op. A. Chmielecka
Lasak Natalia lat 13 MDk Racibórz op. A. Chmielecka
Madej Rafał kat 16 MOW w Rudach op. Alicja Czech
Mazur Emilia lat 13 MDK Racibórz op. Martyna Rejner
Paskuda Ewa lat 16 ZS Krzanowice op. Aleksandra Osadnik
Warchoł Wiktoria  lat 15  ZSO Krzanowice op. Małgorzata Humeniuk

KATEGORIA PONADGIMANZJALNA
Duchacz Jennifer lat 16 WPOW Nędza op. Ilona Ptak-Ostromęcka
Kościelnika  Sylwia lat 18 MDK Racibórz op. A. Chmielecka
Krzykała Angelika lat 16 MDK Racibórz op. A. Chmielecka
Labud Sabina lat 16 Liceum Plastyczne Racibórz op. M. Rejner
Labuda Ewa lat 22 ZSS Racibórz op. Karolina Symko
Olender Julia lat 16 MDK op. M. Rejner
Radwan Piotr Lat 17 MOW Rudy op. Piotr Sławik
Urbanek Agnieszka lat 16 MDK Racibórz op. M. Rejner
Walesiewicz  Zuzanna lat 17 Liceum Plastyczne Racibórz op. M. Rejner

MDK zaprasza laureatów na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 28 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej MDK w Raciborzu.

fot. MDK Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here