Akademia Fitness zaprasza na Dzień Kobiet na Dzikim Zachodzie

Akademia Fitness

8 marca Akademia Fitness zamieni się w westernowe miasteczko. Będzie można postrzelać do tarczy, sprawdzić się w starciu z… bykiem. 

Akademia Fitness zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. – Dzień Kobiet panie mogą spędzać na wiele sposobów. My proponujemy aktywność fizyczną. Zeszłoroczna impreza w stylu PRL cieszyła się wielkim powodzeniem, dlatego w tym roku również postanowiliśmy tematycznie celebrować święto pań. Wybór padł na imprezę pod hasłem „Dziki Zachód”, zapowiada się więc wystrzałowa zabawa – mówi Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.

- reklama -

Akademia Fitness

Będzie można postrzelać do tarczy, sprawdzić się w starciu z… bykiem, ale też zasięgnąć rady makijażystki. Zajęcia odbywać się będą zgodnie z grafikiem, a dodatkowo (o godz. 12.00, w sali I) rozpoczną się zajęcia „Aktywni 50+”. Odświętna atmosfera będzie panować zarówno w siedzibie Akademii, mieszczącej się przy ul. Ocickiej 4, jak i jej filii zlokalizowanej przy ul. Zamkowej 4.

Ponadto Akademia Fitness organizuje również specjalny konkurs dla wszystkich klubowiczek. Zasady konkursu:

Wystarczy odwiedzić klub 8 marca, uczestniczyć w zajęciach grupowych i zrobić sobie zdjęcie w wyznaczonym miejscu; a następnie opublikować je na swoim profilu na Facebooku (na publicznej tablicy) z hashtagiem #akademiafitness. O wygranej decyduje liczba „lajków” pod zdjęciem.

– Zachęcamy panie do wspólnej zabawy; do zdobycia są karnety na zajęcia. Konwencja „Dzikiego Zachodu” daje duże pole do popisu, także w kwestii stroju. Nasze klubowiczki niejednokrotnie udowodniły, że pomysłowości w tym zakresie im nie brakuje. Na pewno będzie więc kolorowo i radośnie. Do zobaczenia! – zaprasza Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness.

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here