Już w ten weekend III Targi Wędkarstwa w Nędzy

Targi Wędkarskie Nędza

Na targach będzie można kupić wszystko to, czego wędkarz potrzebuje nad wodą – od sprzętu, przez przynęty po wędkarskie siedziska, odzież czy namioty.

Do 1 marca chętni wystawcy mogą zgłaszać swój udział w III Targach Wędkarstwa pod patronatem Wójt Gminy Nędza oraz Starosty Raciborskiego, które odbędą się 5 marca w Nędzy.

- reklama -

– Łowisz? Na targach wędkarstwa w Nędzy kupisz, co trzeba – zaprasza Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego „Babiczok” z Nędzy. Na targach można będzie kupić wszystko to, czego wędkarz potrzebuje nad wodą – od sprzętu, przez przynęty po wędkarskie siedziska, odzież czy namioty. Dodatkowo impreza będzie połączona z giełdą sprzętu używanego – będzie można sprzedać albo wymienić swoje wędkarskie akcesoria.

Lista wystawców jest nadal otwarta i chętni do wzięcia udziału mogą się zgłaszać jeszcze do 1 marca 2017 roku pod nr tel. 889 565 455 albo e-mail: [email protected] Targi odbędą się 5 marca (niedziela) w godzinach od 9:00 do 17:00 w hali sportowej przy ul. Sportowej w Nędzy. Wstęp i parking bezpłatny.

Fot. UG Nędza

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here