Jakich fachowców brakuje w powiecie raciborskim?

PUP Racibórz

Lokalni pracodawcy mogą zgłaszać swe sugestie co do zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy. Na podstawie zgłoszeń ma powstać plan szkoleń, aby zniwelować deficyt poszukiwanych zawodów w Raciborzu i okolicach.

- reklama -

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2014 r.,poz. 667.) przygotowuje listę zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy. W związku z powyższym, urzędnicy zwracają się z uprzejmą prośbą do pracodawców, organizacji pracodawców i organizacji związkowych o pisemne informacje lub wypełnienie ankiety (dostępna na stronie PUP Racibórz) nt. kwalifikacji jakie powinny posiadać osoby ubiegające się o zatrudnienie. Wypełnioną ankietę prosimy przesłać do dnia 31.03.2017 r. na adres urzędu drogą listowną, faksem pod numer 32 414 04 98 lub pocztą elektroniczną [email protected]

Zebrane informacje posłużą m. in. do  przygotowania Planu Szkoleń 2017 dla osób uprawnionych zarejestrowanych w tutejszym urzędzie pracy.

/ps/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. pracownik fizyczny za najniższą krajową ( kasjer,doradca klienta – tylko szumna nazwa- czyli sprzedawca , specjalista d/s marketingu czyli naganiacz klienta, kierowca za max 2000,00 netto/m-c, tudzież stażysta za 700,00 na ręką na pół roku za pieniądze z PUP i wypad po tym czasie i następny za refundację i tak w kółko)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here