Zbiórka na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Raciborzu. Potrzeba farby

Schronisko dla zwierzat Racibórz

– Jeszcze trochę brakuje, by pokolorować szare życie zwierząt – apelują organizatorki akcji. Zebrane środki pozwolą na zakup farby na pomalowanie krat.

– Za część funduszy, które zostały już zebrane zakupiono smycze, szczotki do czesania. Znajdują się one już w schronisku. Ponadto została już zakupiona farba, ale nie w całości. Jeszcze trochę brakuje, by pokolorować szare życie zwierząt. Pomagamy bezinteresownie, bo największą nagrodą dla nas jest szczęście psiaków. Mamy nadzieję, że promocja zbiórki, będzie również owocowała w wiele nowych adopcji, bo każdy pies znajdujący się w schronisku zasługuje na miłość i nowy dom. Darczyńca, który do dnia 3 kwietnia wpłaci największą kwotę pieniędzy otrzymuje zaproszenie na Galę Człowieka Roku ’16 organizowaną przez Dziennik Zachodni, która odbędzie się dnia 6 kwietnia 2017 r. o godzinie 19:00 w Katowicach (akcja od 13.03.2017) – apelują organizatorki.

- reklama -

POMOŻ NAM POMAGAĆ! – Jeśli chcesz wspomóc zbiórkę: https://pomagam.pl/i0vb7n2q

Natalia Brzonkalik z pomocą Magdaleny Duraj stworzyły Plan budżetu 5000+, z którego każda złotówka zostanie przekazana na pomoc dla bezdomnych psów. W planie budżetu zostało również ujęte zakupienie misek, legowisk, szampon, wysokojakościowej karmy, a także duże, wołowe kości dla każdego psa, by urozmaicić im czas spędzony w schronisku. Natalia Brzonkalik stworzyła film promujący zbiórkę.

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here