Joga, pilates, fitness… GCK Nędza zaprasza na zajęcia

gck nedza

Zajęcia ruchowo-taneczne, joga, pilates czy fitness – GCK w Nędzy dba o kondycję mieszkańców.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza do udziału w różnorodnych zajęciach, dzięki którym można zadbać o swoją aktywność fizyczną.

W środy o godz. 18:00 odbywają się zajęcia ruchowo-taneczne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Katarzynę Szymańską. O 18:30, również w środy, rozpoczyna się joga, którą prowadzi Bożena Wolska ze Studia Ruchu VIS.

- reklama -

We wtorki i piątki o godz. 9:15 i w czwartki o godz. 17:15 można wziąć udział w zajęciach pilates. Prowadząca je Edyta Przybyła tłumaczy, że pilates pomaga w szybkim czasie wysmuklić całą sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i zredukować tkankę tłuszczową. – Rozciągnięte mięśnie stają się elastyczne, ciało jest bardziej sprężyste. Cała postawa zyskuje na jakości, jesteśmy smuklejsi, a chód staje się młodzieńczy, lekki i pełen gracji – podkreśla Edyta Przybyła.

Dla seniorów należących do Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotowano zajęcia fitness, które mają miejsce co dwa tygodnie we wtorki o godz. 15:30. Najbliższe z nich odbędą się 21 marca. W każdą sobotę natomiast studenci-seniorzy jeżdżą na basen do Rybnika.

fot. UG Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here