Michał Bajor w RCK – co jeszcze w ten weekend?

michal bajor raciborz rck

Koncert Michała Bajora w RCK, Konkurs Potraw Regionalnych „Wielkanocne Stoły” w Pietrowicach Wielkich czy kiermasz wielkanocny w Krzanowicach – zobacz, co przygotowano na najbliższy weekend.

1 kwietnia o godz. 18:00 w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi Michał Bajor, polski piosenkarz i aktor. Artysta wystąpi z recitalem pod nazwą „Moja miłość”.

- reklama -

Michał Bajor czaruje słuchaczy i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Po albumach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Ale na płycie pojawią się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here