Filmy niezależne w Kinie Helios. Wygraj zaproszenia

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na seanse w ramach najnowszego filmowego cyklu – Helios OFFy, pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu.

Seanse inaugurujące projekt odbędą się 5 kwietnia o godzinie 18:00. Za bilet widzowie zapłacą tylko 15 złotych. W ramach tego wyjątkowego przeglądu na ekranie zaprezentowane zostaną filmy, które zdobywały już nagrody na festiwalach kina niezależnego, premiery uznanych już twórców oraz najciekawszych przedstawicieli gatunku.

- reklama -

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Do zdobycia 2 pojedyncze zaproszenia na pokaz filmów niezależnych w Kinie Helios. Aby wygrać należy podać reżysera krótkometrażowego filmu „Więź”, który będzie można zobaczyć podczas seansu. Odpowiedź należy wysłać do wtorku 4 kwietnia do godziny 16.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Kino niezależne.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here