„Zając Max ratuje Wielkanoc” w kinie Bałtyk

zajac max ratuje wielkanoc kino baltyk

Samolot Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie, gdzie ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Film animowany „Zając Max ratuje Wielkanoc” można oglądać w kinie Bałtyk. Zobacz zwiastun wideo.

Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem coś idzie nie tak i pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie – niezwykłym miejscu, w którym zatrzymał się czas. W jego centrum znajduje się Zajęcza Szkoła – starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Hermionę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Wspierany przez grupę nowych przyjaciół, Max postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów-złodziei. A w trakcie zdumiewających przygód odkryje wielką tajemnicę Zająca Wielkanocnego.

Reżyseria: Ute von Münchow-Pohl
Scenariusz: Katja Grübel/Dagmar Rehbinder
Gatunek: animacja/familijny
Produkcja: Niemcy
Obsada (dubbing): Piotr Adamczyk, Anna Cieślak, Waldemar Barwiński, Włodzimierz Press, Krzysztof Wach

- reklama -

Film „Zając Max ratuje Wielkanoc” można oglądać w kinie Bałtyk 14 kwietnia o godz. 16:40 oraz od 17 do 20 kwietnia o godz. 16:00.

15 i 16 kwietnia kino będzie nieczynne.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here