Maraton Strachu w Kinie Helios. Wygraj bilety

Nie masz planów na piątkowy wieczór? Kino Helios w Kędzierzynie- Koźlu zaprasza na Maraton Horrorów!

21 kwietnia o godzinie 23:00  kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu zaprasza na Maraton Strachu. Na ekranie zagości:  premierowy horror „OSTATNIA KLĄTWA”. Następnie, również po raz pierwszy na ekranach kin w Polsce, przerażający „BELLY OF THE BULLDOG”. Po chwili przerwy, atmosferę prawdziwej grozy pogłębi „LAMENT” i w tym stanie pozostaniemy już do rana, z jedną tylko różnicą – będzie jeszcze mroczniej, a to za sprawą świetnego „DARK WAS THE NIGHT”.

- reklama -

Do 17 kwietnia bilety na maraton można nabyć w promocyjnej cenie, a dla tych którzy chcą bawić się za darmo przygotowaliśmy konkurs. Do zdobycia 2 pojedyncze zaproszenia na wydarzenie. Aby wygrać należy podać nazwisko reżysera filmu „OSTATNIA KLĄTWA”. Odpowiedź należy wysłać do piątku 21 kwietnia do godziny 10.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Maraton.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here