
W związku z atakiem zimy Wydział Gier Śląskiego ZPN odwołał wszystkie mecze zaplanowane na 19 i 20 kwietnia.
Już we wtorek Śląski ZPN otrzymywał informacje, że boiska na terenie województwa, szczególnie w południowej jego części, nie nadają się do gry. Jako pierwsze o przełożenie meczów poprosiły drużyny z Czańca i Jasienicy, potem zaczęły pojawiać się kolejne. Ostatecznie odwołano wszystkie mecze, które miały zostać rozegrane w środę i czwartek.
Nie odbędzie się więc spotkanie Unii Racibórz ze Spójnią Landek zaplanowane na 19 kwietnia o godz. 17:30. Z raciborskich drużyn na boisko nie wybiegną także trampkarze Unii, którzy mieli się zmierzyć 20 kwietnia z Naprzodem Czyżowice. Pełną listę odwołanych meczów można sprawdzić tutaj.
Również Wydział Gier Podokręgu Racibórz informuje, że odwołuje mecze drużyn młodzieżowych zaplanowane w dniach 19-21 kwietnia. Nie zagrają się trampkarze młodsi (C2), młodziki z grupy A i B (D1), młodziki młodsze (D2) oraz orliki z grupy C (E1).
oprac. /kp/




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)




![Medale zawodników Łamatora na SOLT European Championship w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz.jpg)

![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)






