W najbliższą środę bezpłatne konsultacje w Inkubatorze Przedsiębiorczości

inkubator przedsiebiorczosci raciborz

Chcesz wiedzieć w jak zdobyć 100.000 zł na szkolenia i rozwój kadr? Poszukujesz wsparcia w zakresie promocji swojej oferty za granicami kraju i kontaktów z zagranicznymi kontrahentami? Zastanawiasz się czy masz szansę na dotację z Unii Europejskiej? Weź udział w bezpłatnych konsultacjach, które 17 maja 2017 r. w godzinach: 10:00-13:00 odbędą się w Inkubatorze Przedsiębiorczości. 

 

- reklama -

Tym razem specjalistom z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, którzy regularnie doradzają w Inkubatorze będą towarzyszyć eksperci Funduszu Górnośląskiego SA. Dzięki nim będzie można poznać nowe formy finansowania szkoleń oraz ofertę Enterprise Europe Network.

Zakres tematyczny indywidualnych konsultacji:

  1. Dofinansowanie usług szkoleniowych i doradczych (Fundusz Górnośląski S.A.) – dotacje na szkolenia i doradztwo (usługi rozwojowe) dla właścicieli firm, pracowników oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw sektora MŚP.
  2. Wsparcie rozwoju firm w obszarze internacjonalizacji ze strony największej na świecie sieci wspierającej biznes (Enterprise Europe Network) – możliwość dostępu do informacji nt. prawa, polityk i programów Unii Europejskiej; rozwijanie współpracy podmiotów gospodarczych, w tym współpracy międzynarodowej; stymulowanie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw oraz transferu technologii i wiedzy; udział w Programie HORYZONT 2020.
  3. Dotacje z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020 (Mobilny Punkt Informacyjny).

Konsultacje odbędą się w siedzibie Inkubatora przy ul. Batorego 7 w Raciborzu.

publ./mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here