Dzień Dziecka w Kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj bilety

W trakcie Weekendu Dnia Dziecka (27-28.05.17) Kino Helios przygotowało masę atrakcji w holu kina oraz liczne konkursy dla młodych widzów, przed wybranymi seansami.

Kino Helios w Kędzierzynie-Kożlu z okazji Dnia Dziecka przygotowało różnorodne propozycje filmowe dla każdego:

- reklama -

Disney Junior w kinie (seanse z konkursami i nagrodami – sobota i niedziela 11:00) to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce tylko w kinach Helios! Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz cała masa atrakcji. Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski (seanse z konkursami i nagrodami – sobota i niedziela 11:30, 13:30) wyruszą z nami w pełną przygód wyprawę do zakazanego lasu.  Zapraszamy także na specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików, sezon 2, cz. 2 (seans z konkursami i nagrodami niedziela 10:30).  Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży: na fascynującą przygodę i rejs po morzach i oceanach zaproszą Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (seanse z konkursami i nagrodami – sobota i niedziela 15:30). Przekonacie się, czy tym razem szczęście będzie sprzyjało kapitanowi Jackowi Sparrowowi?

W holu kina czekać będą atrakcje dla najmłodszych:

Sobota 27 maja w godzinach 10:30- 15:30 – Kącik artystyczny – Dream Team – animacje eventowe. Niedziela 28 maja w godzinach 10:00 – 15.30 – zabawy, pokazy – klub sportowy RTS Odra. W godzinach 10.00 – 12.00 – Kącik artystyczny – Agencja Artystyczno – Eventowa BAILANDO. Mnóstwo prezentów oraz nagród również od lokalnych partnerów: Bilety dla dzieci na całoroczną Zjeżdżalnie Grawitacyjną Alpin Coaster, Rodzinne zaproszenia do Parku Miniatur Olszowa.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Do zdobycia podwójne zaproszenie na pokaz Disney Junior. Aby wygrać należy należy podać datę urodzenia Walta Disneya. Odpowiedź należy wysłać do piątku 26 maja  do godziny 12.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Disney.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here