XVII Eko-Wystawa w Pietrowicach Wielkich- przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]

Ekologiczne nowinki technologiczne, pomysł na walkę ze smogiem oraz dofinansowania na wymianę źródeł ciepła. Kolejna edycja targów za nami. Zobacz wideo.

Eko-Wystawa „Ciepło przyjazne środowisku” od lat przyciąga setki wystawców prezentujących nowinki technologiczne oraz produkty z zakresu systemów grzewczych, wyposażenia wnętrz, a także ogrodów. Rok rocznie targi odwiedza około 30 tysięcy osób, które mają okazję zobaczyć, dotknąć oraz porozmawiać o dostępnych na rynku najmowych, ekologicznych technologiach. Dla  wystawców była to doskonała okazja, aby pozyskać nowych klientów, a dla odwiedzających możliwość przetestowania oferty.

- reklama -

Targi tradycyjnie zainaugurowała konferencja naukowa. W tym roku tematem przewodnim była walka z niską emisją, podczas której przedstawiono m.in. pomysł na rozwiązanie problemu smogu w Polsce, w postaci ustawy „Czyste powietrze” oraz możliwości uzyskania dofinansowania do wymiany źródła ciepła. Mieszkańcy Pietrowic mogą liczyć na dotację w wysokości 4 tys. złotych – W tym roku chcemy przygotować około 50 dofinansowań, skierowanych przede wszystkim dla tych osób, które po ostatnim sezonie grzewczym brykają się z problem niesprawnego pieca bądź posiadają kocioł nieodpowiadający przepisom – tłumaczył wójt Pietrowic, Adam Wawrzynek.

„Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”. 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here