Mały Memoriał Lekkoatletyczny im. Janusza Kusocińskiego w ZSOMS [ZDJĘCIA]

0
maly memorial janusza kusocinskiego zsoms raciborz

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu raciborskiego wzięli udział w corocznej rywalizacji w ZSOMS.

- reklama -

7 czerwca w hali lekkoatletycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego odbyła się kolejna edycja Małego Memoriału Lekkoatletycznego im. Janusza Kusocińskiego. Pasjonaci lekkiej atletyki ze szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowali w biegach na dystansach 60, 300, 600 i 1000 m oraz w skoku wzwyż, skoku w dal i pchnięciu kulą. Patronat nad imprezą objęło Miasto Racibórz i Starostwo Powiatowe w Raciborzu. Partnerem wspierającym był MKS-SMS Victoria.

Wyniki:

Szkoła podstawowa (rocznik 2004)

Lp. DZIEWCZĘTA dyscyplina   CHŁOPCY
1 JANCZAR KAMILA 8,74  SP1  

60 m

1 KONOPACKI MAKSYMILIAN  8,65  SP15
2 PSOTA KATZRYNA  9,46  SP3 BRZEZIE 2 PRUSOWSKI KEVIN 9,12  SP3
3 KULAK OLIWIA  9,71  SP8 3 BRZOZOWSKI MICHAŁ 9,31  SP15
         
1 LAJTNER MICHELLE  49,81  SP1  

300 m

1 KOSIŃSKI BARTEK  48,90  SP15
2 BĘŚ NICOLA 51,38  SP1 2 FRANICA KAMIL  49,49  SP8
3 POMIOTŁO JOANNA  53,25  SP15 3 MIENSOPUST KAMIL  50,52  SP1
         
1 REBISZ PATRYCJA  1,54  SP15  

600m / 1000m

1 JURECKI FLIP  3,29  ZSP4
2 JAREK OLIWIA  1,58  SP 8 2 NIKODYM BARTEK   3,32  SP15
3 TOMALA EMILIA  1,59  SP8 3 BAJER MIŁOSZ  3,46  SP15
         
1 ALEKSANDRA SMAL  4,12  SP15  

w dal

1 NIEWRZOŁ PIOTR  4,33  SP15
2 MAGDZIAK DOMINIKA  4,10  SP4 2 SUPINO PAULO  4,28  SP4
3 SZYMCZYCHA EMILIA  4,03  SP8 3 KOŁEK ŁUKASZ  3,95  ZSP3
         
1 BAZAK MARIA  130  SP1  

wzwyż

1 MIKOŁAJEC MICHAŁ  135  SP1
2 MARTYNA WITECKA  130 SP15 2 KUZIAK DAWID  130  SP15
3 SOŁTYS GABRIELA 125  SP15 3 FRANICZEK JAKUB  130  SP3
         
1 PISZCZEK ALICJA  10,50  SP15  

Kula

1 CZERNIAK BORYS 9,15  SP3
2 SZPILKA ZUZANNA  8,80 SP3 2 ROSTEK KACPER  8,21  SP4
3 GÓRECKA  8,50  SP1 3 BOTOREK PRZEMEK  8,13  ZSP3

Szkoła podstawowa (rocznik 2005 i 2006)

Lp. DZIEWCZĘTA dyscyplina   CHŁOPCY
1 WASIK ALICJA  9,33  SP8  

60 m

1 DENYS KAROL  8,97  SP1
2 HERUD JULIA  9,54  PIETROWICE 2 WIEDER KEVIN  9,13  PIETROWICE
3 WYSTRYK NATALIA  9,67  SP8 3 CZERWIŃSKI KACPER  8, 95  SP3
         
1 DANKIEWICZ EMILIA  52,65  BIENKOWICE  

300 m

1 JASCHEK JAKUB  54,03  ZSP4
2 JĘDRZEJCZYK NICOLE  54,21 ZSP4 2 ROSKOSZ KAMIL  54,53  SP8
3 BUGDOL ANNA  55,03  ZSP4 3 KONIECZKO KAROL  54,55  SP15
         
1 ŁYKO ZUZANNA 2,04   SP1  

600m / 1000m

1 GAWRON IGOR 3,39  SP15
2 CYCOŃ PATRYCJA   2,06  SP8 2 BUGOSZ DAWID  3,42  SP8
3 GREMPLICA NICOLA 2,07  SP1 3 LENART DAWID 3,44   SP3
         
1 OSOIECKA OLIWIA  4,03  SP15  

w dal

1 MRÓZ TOBIASZ  4,13  SP1
2 KORYCIK   KINGA  3,86  SP4 2 NOWAK SZYMON 3,73  SP15
3 KRUPA KAROLINA  3,44 ZSP3 3 NEUGEBAUER NATAN  3,70  SP3
         
1 DASZKIEWICZ MAGDALENA 120BIEŃKOWICE  

wzwyż

1 NAGEL ADAM 125  SP8
2 CUBER MAJA  120  SP8 2 KULIK DOMINIK  120  SP15
3 HENKELMAN EMILIA  115  SP15 3 ALEKSJE SZYMON  100  SP8
         

 

Gimnazjum (rocznik 2001)

Lp. DZIEWCZĘTA dyscyplina   CHŁOPCY
1 JULIA ZIEMBICKA  8,14 GMS  

60 m

1 MIGAS DAWID  7,66 PIETROWICE
2 NATALIA SIWIEC  9,23  G1 2 HULBÓJ PAWEŁ  7,74  GMS
3 NICOL CHLUBA  10,26 G1 3 KUNA DAWID  7,70  G2
         
1 FRANKOWSKA MAERTA  49,78  GMS  

300 m

1 JĘDRUSIAK PAWEŁ  42,2  GMS
2 PAWŁOWSKA WIKTORIA  52,21  G1 2 KALISZ SZYMON 43,85  GMS
3   3 GUDYNOWSKI BARTEK  44,9  G1
         
1 CHMIELEWSKA NICOLE 2,06 PIETROWICE  

600m / 1000m

1 ROZWADOWSKI MATEUSZ 3,00  GMS
2 JACHEĆ BEATA 2,12  G1 2 BRONOWSKI JEREMIASZ  3,17   G1
3 PORDZIK MAGDA  2,21  G1 3  
         
1 MYSZAKOWSKA MARTA 3,34  G1  

w dal

1 MIĄSIK PAWEŁ  4,75  GMS
2   2 MACKOWSKI DAMIAN  4,15  G1
3   3 IWANCZYK PAWEŁ  4,12   GMS
         
1 SICHMA AGNIESZKA 153  GMS  

wzwyż

1 CYCOŃ HENRYK  165  G1
2 GŁOMBIK SONIJA  140  GMS 2 MALCHARCZYK KAMIL  150  GMS
3 WODECKA EMILIA 115  G1 3 JANKA PATRYK  140  G1
         
1 MITRĘGA DOMINIKA  10,40 GMS  

Kula

1 ZAWOJSKI KACPER  10,66  GMS
2 ORGANIŚCIAK MARTA 8,55 KRZYŻANOWICE 2 HAJZYK DAWID  9,82  G1
3 KURPIŃSKA NATALIA  8,29  G3 3 PFEIFER JAKUB  9,24  GMS

Gimnazjum (rocznik 2002 i 2003)

Lp. DZIEWCZĘTA dyscyplina   CHŁOPCY
1 GRELA AGATA  8,47  GMS  

60 m

1 GRZEGORZEWICZ PATRYK  7,39  GMS
2   2 ZALEWSKI TOMASZ  7,87  GMS
3   3 PRENTKA MAREK  8,19  PIETROWICE
         
1 CZEKAJ PAULINA  48,01  GMS  

300 m

1 ZACHARKO GRZEGORZ  41,76  GMS
2 RZEGA JULIA   49,91  G1 2 FOLTYS RAFA  41,77  BIEŃKOWICE
3 STENER MARTA 50,21  PIETROWICE 3 BUGDOL PAWEŁ  43,2  G1
         
1 MODRZEJEWSKA MAGDA  1,53  GMS  

600m / 1000m

1 BUCH FILIP  2,55  GMS
2 PRZENOŚNIAK DOMINIKA  1,55  G1 2 KOZIEŁ BŁAŻEJ  3,01  G2
3 POZNAŃSKA SANDRA  1,59 PIETROWICE 3 PRZYBYŁA JAKUB  3,08 PIETROWICE
         
1 WYSOCZAŃSKA ZOFIA  4,48  GMS  

W dal

1 ŻYŁA RAFAŁ  5,83  GMS
2 WIERCZEK ZOFIA  4,21  G1 2 BROŻEK TOBIASZ  5,31 GMS
3 KRUPA ALEKSANDRA 4,19 KRZYŻANOWICE 3 ŚCIBORSKI DOMINIK 4,56 PIETROWICE
         
1 WASYLKÓW JULIA  135  G3  

wzwyż

1 KASPRZYCKI KAROL 190  G1
2 ZIMNY EMILIA  125  G1 2 SZKURŁAT KACPER  135  G5
3   3 SZYMAŃSKI ŁUKASZ 120  G2
         

 

Katarzyna Przypadło

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here