Lato z Bobem Budowniczym w Kinie Helios. Wygraj bilety

Specjalnie dla Was w wybrane niedziele odbędą się pokazy filmów z Bobem Budowniczym. W niedzielę 25 czerwca Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu o godzinie 10:30 pokaże zestaw „Damy radę? Tak, damy radę!” Przed seansem konkursy i zabawy oraz mnóstwo nagród!

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu przygotowało wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w nowej zabawie- ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl.

- reklama -

Szczegółowe informacje na stronie kina.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na niedzielne pokazy.

Aby je zdobyć należy należy wymienić trzech bohaterów bajki „Bob Budowniczy”. Odpowiedzi należy wysłać do piątku 23 czerwca  do godziny 15.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Bob.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here