Intro Festival – co jeszcze w ten weekend?

Intro Festiwal Racibórz

Intro Festival na Zamku Piastowskim, Turniej Piłki Nożnej Oldbojów w Chałupkach, Piknik Odpustowy w Kuźni Raciborskiej czy koncert Grupy Bez Nazwy w Raciborzu – zobacz, co jeszcze przygotowano na zbliżający się weekend.

22 lipca na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się czwarta edycja Intro Festivalu, czyli festiwalu muzyki elektronicznej i światła, nastawionego na mix historii z technologią.

- reklama -

W tym roku pojawi się druga scena – plażowa, która będzie darmowa, a Park Zamkowy i bulwary nadodrzańskie zostaną włączone do minimiasteczka festiwalowego. Nie zabraknie mappingu 3D kaplicy zamkowej, projektowanego przez artystów kreatywnych Tving Stage Design. Pojawią się też ambienty świetlne zamku i pokazy laserów.

Głównymi gwiazdami czwartej edycji będą: duet Kiasmos z Islandii, Jan Blomqvist & Band z Niemiec i Robert Babicz z Niemiec. Łącznie wystąpi 17 artystów. DJ sets: Kiasmos (IS), Robert Babicz (DE), Jacob Seville (PL), SLG (PL), Furrier (PL), Siasia (PL), Oriola 701 (LV), Kaotik (PL), Insomnia (PL), Ongun Tutuncu (TR), Harakiri Brothers (CZ). Live Acts: Jan Blomqvist & Band (DE), KAMP! (PL), Bass Astral x Igo (PL), Górny (PL), Aparat Project (CZ).

Na przybyłych oprócz dobrej muzyki będzie czekał m.in. park sztuki i technologii multimedialnej, warsztaty art tattoo czy wielkoformatowe graffiti na żywo.

Dostępne są jeszcze bilety w cenie 98zł – do kupienia na stronach biletomat.pl i eventim.pl oraz w salonach Empik i Media Expert. Do dyspozycji dostępne będzie pole namiotowe tuż obok zamku w cenie 25zł/osobę. Zgłoszenia do 21 lipca pod adresem [email protected]

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here