Za darmo na Węgry z UM Racibórz

budapeszt wegry
Budynek parlamentu w Budapeszcie.

Młodzi raciborzanie będą mieli okazję uczestniczyć w międzynarodowym obozie wypoczynkowym w Soltvadkert na Węgrzech.

Miasto Racibórz we współpracy z XIV dzielnicą Budapesztu Zuglo w dniach 7-13 sierpnia organizuje międzynarodowy obóz wypoczynkowy w Soltvadkert na Węgrzech. Będą mogły w nim bezpłatnie uczestniczyć dzieci z Raciborza w wieku 11-15 lat. Liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób.

- reklama -

Uczestnicy będą zakwaterowani w domkach kempingowych po pięć osób. Zostanie im zapewnione wyżywienie w pełnym zakresie: trzy posiłki oraz podwieczorek i drugie śniadanie. Dzieci będą miały także zapewniony autobus w obie strony oraz ubezpieczenie, polskich opiekunów i tłumacza języka węgierskiego. – Chcielibyśmy, aby uczestnicy obozu posiadali znajomość języka angielskiego, tak, by łatwiej im było rozmawiać z młodzieżą z innych państw – będzie to zresztą doskonała możliwość podszlifowania sobie tego języka – tłumaczy Leszek Iwulski z Urzędu Miasta Racibórz. Uczestnicy mogą liczyć także na liczne atrakcje i aktywny wypoczynek oraz poznać kolegów i koleżanki z Czech, Bułgarii, Węgier i Rumunii.

Dziecko musi mieć ważny dowód osobisty lub paszport, który trzeba przedstawić przy odbiorze karty zgłoszeniowej.

Nabór oraz wydawanie kart zgłoszeniowych na obóz ruszy 24 lipca o godz. 9:00 w Miejskim Centrum Informacji przy ulicy Długiej 2. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać uczestnika obozu wraz z pobraniem karty kwalifikacyjnej może osobiście rodzic/opiekun prawny lub osoba pełnoletnia posiadająca upoważnienie rodzica/opiekuna prawnego uczestnika.

Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie umowy i akceptacja regulaminu obozu. Podpisanie umowy nastąpi w Urzędzie Miasta Racibórz ul. Króla Stefana Batorego 6 pok. 301 w terminie od 31 lipca do 02 sierpnia: 31.07-01.08 w godz. 9:00-15:00, 02.08 w godz. 9:00-17:00.

Organizator po stronie węgierskiej: Zuglói Sport és Rendezvényszervezö Non-profit Kft. (podmiot z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wydarzeń i imprez sportowych w Zugló).

Osoba do kontaktu jest Magdalena Czech-Majer Kierownik Referatu Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Racibórz. tel: +48 32 755 07 56.

Miejsce obozu można zobaczyć na stronie facebook.com/sotyatabor.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here