Fitness dla Zdrowia w przeddzień III Rafako Półmaraton Racibórz [ZDJĘCIA]

fitness dla zdrowia raciborz

W ramach raciborskiego półmaratonu odbył się trening z Akademią Fitness, Pasta Party oraz gry i zabawy z Crazy Clubem. Można się było bawić także na Latino After Party.

Rafako Półmaraton Racibórz to nie tylko bieg, ale także zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W przeddzień startu zawodników, 26 sierpnia, na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 odbyło się wydarzenie pod nazwą Fitness dla Zdrowia – czyli trening z Akademią Fitness, Pasta Party oraz gry i zabawy z Crazy Clubem. Na wieczór zaplanowano Latino After Party.

- reklama -

Zajęcia na świeżym powietrzu rozpoczęły się Treningiem Obwodowym, którego celem było wzmocnienie i wysmuklenie całego ciała z wykorzystaniem przyborów do ćwiczeń, natomiast fizjoterapeutka Agata Szczepaniak zaprosiła do wspólnych zajęć mamy z maleńkimi dziećmi na Pilates Baby. Miały też miejsce zajęcia Zdrowy Kręgosłup, które skupiły się na wzmocnieniu mięśni biorących udział w stabilizacji kręgosłupa. Zwieńczeniem tego aktywnego spotkania było Latino After Party z DJ.

Podczas treningów najmłodszym czas umilały animatorki z Crazy Clubu. W programie były także masaże sportowe i relaksacyjne, o które zadbali fizjoterapeuci z gabinetu RehaFix.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here