Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nędzy czeka na seniorów

0
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nędzy
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nędzy

Inauguracja nowego semestru odbędzie się 5 października o godz. 16.00 w GCK przy ul. Strażackiej 2 w Nędzy. Zapisać może się każdy chętny powyżej 50. roku życia.

- reklama -

Wkrótce inauguracja nowego semestru 2017/2018 na nędzańskim uniwersytecie. To świetna okazja, by zrobić dla siebie coś pozytywnego i zapisać się na zajęcia. – Cały tydzień jest co robić! – mówią członkowie.

W gminie Nędza działa wiele grup, które zrzeszają mieszkańców z pasją. Działający przy Gminnym Centrum Kultury Uniwersytet Trzeciego Wieku jest jedną z tych, która skupia ludzi chcących się rozwijać, a przede wszystkim udowadniających, że na działanie każdy czas jest dobry.

Tu nie ma czasu na nudę! Najbliższy semestr zapowiada się fantastycznie. Będzie gimnastyka ogólnorozwojowa, basen i fitness, zajęcia komputerowe i językowe, spotkania rekreacyjne i kino. Oczywiście nie zabraknie cotygodniowych wykładów – z dziedziny sztuki, nauki, prawa, czy zdrowia.

UTW Nędza

Zygmunt Borecki z Nędzy cieszy się, że czasy się zmieniają. – Kiedyś jak ktoś już został emerytem, odsuwano go na bok. Ja się nie dałem. Trzeba wychodzić do ludzi, bo w domu to człowiekowi tylko głupie myśli przychodzą do głowy, że nic, tylko już czekać na koniec. A tak, nie ma czasu myśleć o nieprzyjemnych rzeczach! – uśmiecha się.

– Oby jak najwięcej takich miejsc i bardzo dobrze, że działają nie tylko w miastach, ale coraz częściej też na wsiach – podkreśla Adam Cieślik z Markowic. Zapisał się właśnie do nędzańskiego uniwersytetu, bo słyszał, że świetnie funkcjonuje.

Inauguracja nowego semestru odbędzie się 5 października o godz. 16.00 w GCK przy ul. Strażackiej 2 w Nędzy. Na uniwersytet zapisać się może każdy chętny powyżej 50. roku życia, wystarczy w GCK wypełnić deklarację. Składka członkowska wynosi 5 zł miesięcznie.

publ. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here