Akademia Fitness zaprasza na dzień otwarty

Akademia Fitness
Akademia Fitness.

– Lubisz aktywność fizyczną i świetną zabawę? Kochasz wszelkie nowinki związane z fitness i dietetyką? Doświadczeni instruktorzy klubu podpowiedzą Ci, jak osiągnąć wymarzone efekty w poprawianiu kondycji fizycznej – zaprasza Akademia Fitness.

23 września instruktorzy Akademii Fitness zapraszają na Dzień Otwarty. Zajęcia odbywać będą się w godzinach 8:30 –13:00. Dla tych wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek, przygotowano mnóstwo niespodzianek oraz ogromną dawkę pozytywnej energii płynącej z oferowanych przez akademię klubowych ćwiczeń. Wszyscy, którzy zawitają do klubu, będą mogli dowiedzieć się, jakie ćwiczenia wykonywać, aby np. poprawić sylwetkę lub kondycję.

- reklama -

Na uczestników czekać tego dnia będą bezpłatne zajęcia z m.in. Fit-Mix, Fat Burning, Step&Shape, Tbc, Body Shape itp. Co więcej, nie zapomniano także o osobach po 50 roku życia, bowiem przygotowano dla nich specjalny trening Aktywni 50+ , który rozpocznie się już o godz. 8:30. Ci, którzy kochają gorące rytmy, także znajdą coś dla siebie, a dokładniej na zajęciach z Latino Dance. Natomiast osoby, którym doskwiera ból pleców, mają okazję do wzięcia udziału w treningu Zdrowy Kręgosłup.

To jednak nie wszystko. W programie przygotowano także porady trenera personalnego i dietetyka oraz konsultacje fizjoterapeutki, która zajmie się problemami kobiet w ciąży i po urodzeniu dziecka.

Po intensywnych ćwiczeniach na wszystkich spragnionych czekać będzie przepyszna woda, którą zapewni raciborski ZWiK. Aktywny dzień w Akademii zakończy losowanie nagród.

Akademia Fitness znajduje się przy ul. Ocickiej 4. Zapisów należy dokonać pod numerem telefonu 788 868 656.

dni otwarte akademia fitness

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here