
Rolę lisa tradycyjnie spełniała kita przyczepiona do ramienia jednego z jeźdźców.
- reklama -
30 września na terenie Huzarskiej Doliny w Raciborzu odbył się Hubertus, czyli święto myśliwych, leśników i jeźdźców, organizowane na zakończenie sezonu myśliwskiego. Królem polowania okazał się Adrian Krzemień z Kornowaca.
/ps/
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -





![Dzień Dziecka na Długiej w Raciborzu [ZDJĘCIA] Dzień Dziecka na Długiej w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/dzien-dziecka-na-dlugiej.jpg)
![Transgraniczna współpraca bibliotek trwa. Wspólne zwiedzanie Raciborza [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/raciborz-karwina-biblioteka-nie-ogranicza.jpg)





![Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Raciborzu rozpoczęty [ZDJĘCIA] Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Raciborzu rozpoczęty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/tydzien-czytania-dzieciom.jpg)


![Dzieci z Przedszkola nr 15 mają nowy plac zabaw [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/przedszkole-nr-15-raciborz-plac-zabaw.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![VII Raciborski Festiwal Gamingowy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/festiwal-gamingowy.jpg)
![Rycerskie pojedynki i dawne rzemiosło. II Festiwal Średniowieczny na raciborskim zamku [ZDJĘCIA] Rycerskie pojedynki i dawne rzemiosło. II Festiwal średniowieczny na raciborskim zamku](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/festiwal-sredniowieczny-zamek-raciborz.jpg)



.jpg)

![V Jarmark Rękodzieła w Rudach przyciągnął tłumy [ZDJĘCIA] V Jarmark Rękodzieła w Rudach przyciągnął tłumy](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/jarmark-rekodziela-rudy.jpg)
