Śląska policja ogłasza rekrutację kandydatów na policjantów

Śląska policja ogłasza rekrutację kandydatów na policjantów
Śląska policja ogłasza rekrutację kandydatów na policjantów

Dobra wiadomość dla zainteresowanych pracą w policji. Jeszcze w tym roku szeregi śląskiej policji zasili ponad 200 osób. Staną w nich najlepsi z kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces doboru. – Dołącz do najlepszych i wstąp w policyjne szeregi – zachęca dowódca śląskiego garnizonu.

- reklama -

Jeśli czujesz się wyjątkowy, łatwo nawiązujesz kontakty i pragniesz pomagać innym wstąp w niebieskie szeregi! Stałość zatrudnienia, szereg uprawnień, ciekawy charakter służby, ale przede wszystkim ogromną satysfakcję i szerokie możliwości rozwoju możemy zagwarantować każdemu, kto marzy o tym, aby w życiu robić coś pożytecznego. Zostań jednym z blisko 100 tysięcy doskonale wyszkolonych policjantów, którzy cieszą się coraz większym zaufaniem społecznym.

Jeszcze w tym roku szeregi śląskiej Policji zasili ponad 200 osób. Staną w nich najlepsi z kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces doboru. Obecnie policyjne kadry zasilają coraz lepiej wykształceni młodzie ludzie, którzy marzą o wyjątkowej pracy i stałości zatrudnienia. Wyjątkowość służby w Policji idzie w parze z ogromną satysfakcją i możliwością rozwoju zawodowego, a przede wszystkim z licznymi uprawnieniami.

O tym, że współczesnych policjantów cechuje wyjątkowy profesjonalizm oraz wysoka jakość podejmowanych przez nich działań świadczy nie tylko fakt, że cieszą się oni coraz to większym zaufaniem społecznym, ale też wciąż ogromna liczba kandydatów przypadająca na jedno miejsce. Choć rekrutacja trwa cały rok to procedura jednak do łatwych nie należy, gdyż przecież poszukiwani są najlepsi z najlepszych. Jeśli zatem czujesz się jednym z nich – nie zwlekaj! Już dzisiaj odwiedź stronę internetową Komendy Wojewódzkiej w Katowicach, na której znajdziesz wszystkie informacje na temat doboru i zrób pierwszy krok, aby ruszyło Twoje postępowanie kwalifikacyjne.

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Buahaha gwarantowane niepłatne nadgodziny i zaliczanie WF w czasie wolnym za damski h. Dodatkowo stałość zatrudnienia do pierwszej medialnej wpadki oraz żałosne pieniądze za prace po nocach i w nadgodzinach około 3 tys złotych kazde świeta większość weekendów. Zapraszamy Jeleni praca do 55 roku zycia za 60 % pensji.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here