Tragedia na DW 416 na wysokości Żerdzin. Zginął mężczyzna AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]

DW 416 śmiertelny wypadek
Tragedia na DW 416 na wysokości Żerdzin. Zginął mężczyzna

Samochód osobowy marki renault uderzył w drzewo w wyniku czego śmierć na miejscu poniosła jedna osoba a dwie zostały ranne.

- reklama -

 

Dzisiaj w nocy, 15 października, około godz. 1:35 na drodze wojewódzkiej 416 Racibórz – Pietrowice Wielkie na wysokości Żerdzin doszło do śmiertelnego wypadku. – O godzinie 1.35 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na drodze wojewódzkiej 416 na wysokości Żerdzin. Samochód osobowy marki renault uderzył w drzewo w wyniku czego śmierć na miejscu poniosła jedna osoba a dwie zostały ranne. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeszukaniu okolicznych terenów pod kątem osób poszkodowanych oraz pomocy zespołom ratownictwa medycznego. To kolejne tego typu zdarzenie na tym odcinku w ostatnim czasie. Łącznie w akcji brały udział: 3 zastępy PSP Racibórz, 1 zastęp OSP Pietrowice Wlk, 1 zastęp OSP Żerdziny, policja oraz zespoły ratownictwa medycznego – relacjonuje OSP w Pietrowicach Wielkich.

Jak podaje KPP w Raciborzu – przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 18-letni kierowca. Dwóch pasażerów – również w wieku 18 lat –  w stanie ciężkim trafiło do szpitala.

Fot. FB OSP Pietrowice Wielkie

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here