Prezydent Lenk doceniony za pro-gospodarcze działania na rzecz miasta. Został laureatem „Śląskiego Wawrzyna”

0
Prezydent Mirosław Lenk laureatem „Śląskiego Wawrzyna”
Prezydent Mirosław Lenk laureatem „Śląskiego Wawrzyna”

Wyróżnienie to wyraz uznania Kapituły Laurów za racjonalne zarządzanie miastem i dbałość o jego zrównoważony rozwój oraz odpowiedzialną politykę inwestycyjną i skuteczne zachęcanie inwestorów do lokowania w nim kapitału.

- reklama -

Decyzją działaczy samorządu gospodarczego Śląska skupionych w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach Prezydent Miasta Racibórz Mirosław Lenk został uhonorowany Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji. Wyróżnienie to wyraz uznania Kapituły Laurów za racjonalne zarządzanie miastem i dbałość o jego zrównoważony rozwój oraz odpowiedzialną politykę inwestycyjną i skuteczne zachęcanie inwestorów do lokowania w nim kapitału.

Wyróżnienie nazywane „Śląskim Wawrzynem” prezydent odbierze 20 stycznia w Zabrzu podczas XXVI Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji. Uroczystość, będąca symbolicznym podsumowaniem roku 2017 w dziedzinie gospodarczej, naukowej i kulturalnej, jak co roku, zgromadzi ponad 2000 gości – parlamentarzystów, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, wybitnych przedstawicieli świata nauki, twórców kultury oraz przedsiębiorców.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here