Prezydent Lenk doceniony za pro-gospodarcze działania na rzecz miasta. Został laureatem „Śląskiego Wawrzyna”

Prezydent Mirosław Lenk laureatem „Śląskiego Wawrzyna”
Prezydent Mirosław Lenk laureatem „Śląskiego Wawrzyna”

Wyróżnienie to wyraz uznania Kapituły Laurów za racjonalne zarządzanie miastem i dbałość o jego zrównoważony rozwój oraz odpowiedzialną politykę inwestycyjną i skuteczne zachęcanie inwestorów do lokowania w nim kapitału.

- reklama -

Decyzją działaczy samorządu gospodarczego Śląska skupionych w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach Prezydent Miasta Racibórz Mirosław Lenk został uhonorowany Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji. Wyróżnienie to wyraz uznania Kapituły Laurów za racjonalne zarządzanie miastem i dbałość o jego zrównoważony rozwój oraz odpowiedzialną politykę inwestycyjną i skuteczne zachęcanie inwestorów do lokowania w nim kapitału.

Wyróżnienie nazywane „Śląskim Wawrzynem” prezydent odbierze 20 stycznia w Zabrzu podczas XXVI Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji. Uroczystość, będąca symbolicznym podsumowaniem roku 2017 w dziedzinie gospodarczej, naukowej i kulturalnej, jak co roku, zgromadzi ponad 2000 gości – parlamentarzystów, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, wybitnych przedstawicieli świata nauki, twórców kultury oraz przedsiębiorców.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here