Tragiczny wypadek wodzisławianki. Ola pilnie potrzebuje naszej pomocy

Tragiczny wypadek na gokartach. Zrzutka na leczenie Oli

Pochodząca z Wodzisławia Śląskiego Ola Hübner, studentka PWSZ w Raciborzu, uległa poważnemu wypadkowi na torze kartingowym.

Do tragicznego zdarzenia na torze kartingowym w Zwardoniu doszło 12 listopada. W czasie jazdy gokartem, szalik 21-letniej Oli został wciągnięty w tylną oś napędową koła, wskutek czego zacisnął się wokół szyi młodej kobiety. Nieprzytomna wodzisławianka, w ciężkim stanie, została przetransportowana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. Podczas wypadku, u młodej kobiety doszło do uszkodzenia kręgów w odcinku szyjnym wraz z rdzeniem kręgowym.

Obecnie wodzisławianka znajduje się na oddziale intensywnej terapii a jej ciało jest sparaliżowane od szyi w dół. Ola przeszła kilka operacji ratujących jej życie, jednak w tej chwili pilnie potrzebuje pomocy finansowej, bez której nie jest w stanie rozpocząć odpowiedniego leczenia i bardzo kosztownej rehabilitacji.

- reklama -

Więcej o Oli i o tym, jak możecie jej pomóc, przeczytacie tutaj: https://www.gazetainformator.pl/2017/11/23/tragiczny-wypadek-wodzislawianki-ola-pilnie-potrzebuje-naszej-pomocy/

- reklama -