Policja poszukuje sprawcy znęcania się nad kotem

Racibórz: Policja szuka sprawcy znęcania się nad kotem

Mała kotka, którą nieznany sprawca m.in. ciągnął samochodem po ulicy, przebywa obecnie w raciborskim schronisku dla zwierząt.

Zwyrodnialec, który jest poszukiwany przez raciborską policję, 17 grudnia ciągnął kota za samochodem po ulicy, a następnie porzucił go w rejonie centrum handlowego „Auchan” w Raciborzu przy ulicy Rybnickiej.

- reklama -

Ranna kotka, którą nazwano Kasia, w tej chwili jest pod opieką raciborskiego schroniska. Ma uszkodzone wszystkie opuszki przednich łapek, prawdopodobnie jest niedożywiona, jej ogólną kondycję schronisko uważa za nie za dobrą.

Osoby, które były świadkami powyższego zdarzenia lub posiadają jakąkolwiek informację w powyższym temacie, proszone są o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu przy ul. Bosackiej 42 lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, pod numerem telefonu: 32 459 42 35.

Jak informuje raciborskie schronisko, w tej chwili jest jeszcze za wcześnie na adopcję kotki, ale wszystkie osoby, którą chcą pomóc jej, jak i innym podopiecznym schroniska, mogą to zrobić m.in. dokonując wpłaty:

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp.z o.o.
ul. Adamczyka 10
47-400 Racibórz

49 1050 1328 1000 0004 0002 8791
Tytuł przelewu: „Na potrzeby schroniska – Kasia”

/k/
Fot. Schronisko dla zwierząt w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here