XIII Memoriał Krystyny Gasilewskiej w Krzanowicach [ZDJĘCIA]

turniej krzanowice
XIII Memoriał Krystyny Gasilewskiej w Krzanowicach.

Jak co roku Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych razem ze Szkołą Podstawową w Krzanowicach zorganizowały gminny turniej tenisa stołowego.

W Krzanowicach odbył się XIII Memoriał Krystyny Gasilewskiej zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Szkołę Podstawową.

- reklama -

Krystyna Gasilewska była aktywnym sportowcem, aktywnie udzielała się na rzecz lokalnego środowiska oraz do samego końca działała na rzecz osób uzależnionych od alkoholu. Jej postawa była na tyle silna, że do dnia dzisiejszego jest wzorem do naśladowania dla młodszych pokoleń.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: mąż śp. Krystyny Gasilewskiej – Jarosław Gasilewski, przewodniczący Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Jarosław Gałkowski i dyrektor SP w Krzanowicach – Kornelia Lach.

W turnieju udział wzięło 38 uczniów z całej gminy Krzanowice. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz poczęstunek, a najlepsi zawodnicy medale i pamiątkowe dyplomy. Fundatorem nagród była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krzanowicach. Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego w SP Krzanowice: Zbigniew Szymański, Adam Gębski i Tomasz Kuziak.

Wyniki turnieju:

Grupa starsza

Dziewczęta
1. Herzog Paulina
2. Drabik Magdalena
3. Wiszkony Anna

Chłopcy
1. Gorywoda Kamil
2. Halfar Patryk
3. Sałaciak Tomasz

Grupa młodsza

Dziewczęta
1. Zaczek Wiktoria
2. Kaletka Natalia
3. Mika Magdalena

Chłopcy
1. Sliwka Oliwier
2. Pohlmann Dawid
3. Mosler Florian

fot. UM Krzanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here