„Barwa – zwierciadło duszy”. Wystawa Jagody Kurakiewicz w Galerii Obok

0
jagoda kurakiewicz rci
"Barwa – zwierciadło duszy". Wystawa Jagody Kurakiewicz w Galerii Obok.

Na wystawie będzie można zobaczyć prace inspirowane różnymi etapami w życiu autorki, pojawią się jej pierwsze prace malarskie, obraz z obrony pracy licencjackiej oraz współcześnie stworzone rysunki, obrazy i rzeźba.

19 stycznia o godz. 17:00 w Galerii Obok przy RCK RCI (ul. Długa 2) odbędzie się wernisaż wystawy pod nazwą „Barwa – zwierciadło duszy”, na której będzie można zobaczyć prace autorstwa Jagody Kurakiewicz.

- reklama -

Jagoda Kurakiewicz ukończyła PWSZ w Raciborzu na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalność: Obraz Cyfrowy i Fotograficzny. Następnie spędziła rok w Islandii, w miejscowości Ísafjörður, gdzie pracowała. Tam również miała możliwość wystawienia swoich prac. Po powrocie do Polski ukończyła kurs spawacza, który wykorzystuje w swojej pracy artystycznej.

Tytuł wystawy jest autorskim opisem abstrakcji w użyciu koloru duszy i emocji autorki. Na wystawie będzie można zobaczyć prace inspirowane różnymi etapami w życiu autorki, pojawią się jej pierwsze prace malarskie, obraz z obrony pracy licencjackiej oraz współcześnie stworzone rysunki, obrazy i rzeźba.
jagoda kurakiewicz

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here