Raciborzanka zagra pierwszoplanową rolę w serialu „Szkoła”

2

Olivia Kwiatkowska jest uczennicą ZSP nr 3 i uczestniczką koła teatralnego w raciborskim MDK. Inny wychowanek koła, Jan Bulenda, zajął I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim.

Duże sukcesy odnieśli w ostatnim czasie wychowankowie koła teatralnego Studio Baśni prowadzonego w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu.

- reklama -

Olivia Kwiatkowska zagra w cieszącym się dużą popularnością serialu paradokumentalnym „Szkoła”, emitowanym od 2014 r. w TVN. W grudniu 2017 r. Olivia wzięła udział w castingu Stars Impresariat Filmowy i zakwalifikowała się do udziału w nagraniu jako statystka, po czym zaproponowano jej pierwszoplanową rolę w jednym z odcinków. Olivia jest od czterech lat uczestniczką koła teatralnego, a na co dzień uczennicą VII klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Raciborzu. Nagrania są w trakcie.

Jan Bulenda, także wychowanek koła teatralnego Studio Baśni, uczeń VI klasy ZSP 3 w Raciborzu, zajął I miejsce w międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej i Niemieckiej „Słowo za słowem” dla Szkół Podstawowych organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Raciborzu.

Opiekunem koła jest Agnieszka Czarna.

olivia kwiatowska jan bulenda

fot. MDK Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Sandra ☺

    Gratucajce! Nie umie sie doczekać.. ♥

    • Sandrusiaczek

      Gratulacje! Nie umiem się doczekać..♥

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here